У ДФС розповіли, скільком українцям доведеться заплатити податок на нерухомість

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 28 вересня 20166470

У 2016 році податок на нерухоме майно платитимуть понад 350 тисяч фізичних осіб відповідно до нарахованих податкових зобов'язань із податку на нерухоме майно.

Земельні ділянки до цього переліку не входять, повідомив директор департаменту податків і зборів із фізичних осіб ДФС Павло Дроняк, передає «Фінансовий клуб».

«Станом на 26 вересня до Бюджету вже сплачено 149 мільйонів гривень податку на нерухоме майно. Водночас до кінця року ми очікуємо надходження до Бюджету понад 250 мільйонів гривень податку», – зазначив він.

Загалом податком будуть обкладені 454 тис. об'єктів житлової нерухомості за ставками, визначеними в 2015 році. Громадянам вручено понад 440 тис. податкових повідомлень-рішень про сплату податку. Проте якщо громадяни не згодні із сумою в податковому повідомленні, вони мають право звернутися до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірення даних. Це можна зробити протягом 60 днів із дня отримання податкового повідомлення, адже після завершенню цього терміну за несплачений податок уже буде нараховуватися пеня.

Звернутися до податкової інспекції мають і ті особи, які проживають на території України, але мають житлову нерухомість на території вільної економічної зони (ВЕЗ) «Крим».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук