У Добротворі розвиваються музичні дитячі таланти

Суспільство11 листопада 2016, 14:00 248 0

Енергетична компанія ДТЕК вже вкотре допомагає талановитим дітям Добротвора розвивати і вдосконалювати свій хист. Так, в рамках Стратегії соціального партнерства та щорічного конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками», компанія виділяє кошти для закупівлі обладнання в освітні заклади, допомагає громадським організаціям. А ще протягом багатьох років підтримує Добротвірську музичну школу, яка минулого року відзначила свій 20-тирічний ювілей.

У школі музичну освіту здобувають півтори сотні дітей з Добротвора та навколишніх сіл. Донедавна вони змушені були тіснитися в кількох кімнатах колишнього гуртожитку. Та все кардинально змінилося після того, як ДТЕК надав 2,3 мільйони гривень для ремонту нового приміщення. Тепер діти можуть вчитися у просторих, сучасно обладнаних класах. А нещодавно до свого ювілею школа отримала ще один подарунок 370 тисяч гривень на новий рояль. Він доповнив колекцію з 15-ти музичних інструментів і став безцінним подарунком і для вчителів, і для дітей.

«Коли не було роялю, ми грали на простому піаніно, але нам було важко на ньому грати, бо в ньому не такі звуки. Звуки на роялі дуже відрізняються, вони дуже делікатні і гарні. Відтоді, як з’явився рояль, ми постійно здаємо на ньому екзамени, виступаємо з концертами», – поділилась враженнями п’ятикласниці Тетяна Сологуб та Інеса Андрєєва.

Не може натішитись подарунком і директор Добротвірської музичної школи Ігор Таней: «Діти його полюбили одразу, як ми привезли інструмент в школу. З перших днів ми почали організовувати вечори, концерти і, окрім дітей, ми запрошуємо і громаду Добротвора. Я дякую компанії і вважаю, що, допомагаючи дітям, ДТЕК обрала добрий напрямок. Вкладення капіталу в дітей – це ефективне вкладення, бо діти – наше майбутнє».

Варто зазначити, що Добротвірська музична школа також приєдналася до конкурсу міні-гранів від ДТЕК з енергоефективності, перемога в якому допомогла замінити старі лампи на нові, що економлять електроенергію та бережуть дитячий зір.

Інвестиції в освітні заклади одне з ключових завдань компанії ДТЕК, яка щороку вкладає кошти в енергоефективність, охорону здоров’я, розвиток інфраструктури та бізнес-середовища Добротвора. Компанія активно залучає громаду до розбудови власного міста, до втілення корисних проектів, спрямованих покращення умов життя та створення нових перспектив для розвитку талановитих дітей.

Автор Марія Дяків

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук