У Добротворі створили сучасні умови для дитячого футболу

Суспільство23 жовтня 20182080
У Добротворі створили сучасні умови для дитячого футболу
Всеукраїнська ініціатива «Давай Грай»

У суботу 20 жовтня у смт Добротвір розпочала свою роботу Всеукраїнська ініціатива «Давай Грай». У селищі відкрили новий футбольний майданчик, побудований за підтримки компанії ДТЕК, Shakhtar Social та Львівської облради.

Тепер у добротвірських дітей віком від 7 до 12 років є не лише місце для занять спортом, а й новенька форма, повне забезпечення інвентарем та найголовніше – професійні тренери. Завдяки проекту «Давай, грай» діти займатимуться футболом з вчителями двічі на тиждень безкоштовно.

Новий футбольний майданчик було побудовано завдяки меморандуму між компанією ДТЕК та Львівською обласною радою. Відтепер, маючи новий простір для спорту у смт Добротвір навчатимуться юні футболісти та постійно проводитимуться спортивні змагання. Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин каже:

«Сьогодні, ми вже маємо два таких футбольних поля у Львівській області. Одне з них нещодавно було відкрито у Червонограді. Я вважаю, що «Давай, грай» – це правильна ініціатива, яка показує, що влада може ефективно працювати з великим бізнесом. Подібна співпраця надає користь безпосередньо громаді у якості подібних соціальних проектів».

Для компанії ДТЕК допомога у впровадженні подібних проектів – це один з проявів соціальної відповідальності бізнесу. Директор ДТЕК Добротвірської ТЕС Олег Таращук розповідає:

«Суть проекту – залучити максимальну кількість дітей до спорту та до розвитку футболу як найпопулярнішої гри в нашій країні. До того ж, заняття для дітей безкоштовні, адже компанія повністю забезпечує інвентар, надає методичну допомогу. Це можливо, завдяки тому, що на реалізацію цього проекту компанія виділила 7, 6 мільйонів гривень».

Проект «Давай, грай» функціонує в Україні вже декілька років та успішно впровадив спорт вже у 14 населених пунктах. А завдяки фінансовій підтримці компанії ДТЕК – безкоштовні заняття футболом у Львівській області стали реальністю.

На відкриття нового футбольного майданчика у Добротворі завітав і відомий футболіст з клубу «Шахтар» – захисник Іван Ордець. Він розповів:

«У дитинстві ми грали в футбол на старих полях, на високій траві, на асфальті або просто на землі. Я радий, що сьогодні у дітей є чудові умови: вони гідні, і це потрібно цінувати. Я бажаю їм займатися і отримувати від нього задоволення».

Організатори «Давай, Грай» зазначають, що ДТЕК для них – надійний партнер у просуванні масового футболу. Адже у компанії розуміють, що інвестиції у спортивну інфраструктуру для дітей – це можливість сформувати майбутнє покоління здорових та спортивно активних людей.

Футбольний майданчик у смт Добротвір – це не останній населений пункт проекту «Давай грай», ініціатива продовжуватиме свою роботу і надалі по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук