У Донецьку запасів води вистачить ще на 12 днів

Резервне водосховище біля Донецька

Починаючи з 23 червня запасів води в резервних водоймищах, з яких Донецьк тимчасово отримує воду, вистачить ще на 12 днів.

У повідомленні прес-служби «Донецькміськводоканал» підтвердили інформацію про дані вимірів рівня води у водосховищах.

Зараз фахівці компанії готуються до запуску каналу «Сіверський Донець – Донбас», який відбудеться найближчим часом. До теперішнього моменту відновлювальні роботи на другій і третій нитках каналу завершені, триває підготовка до пуску насосної станції 1-го підйому.

У «Донецькміськводоканалі» відзначили, що водопостачання жителів міста, починаючи з 17 червня, здійснюється в скороченому режимі.

«В повному обсязі вода подається в години максимального водорозбору: з 05:00 до 10:00 і з 17:00 до 22:00. В інші періоди вода подається в скороченому обсязі, тому можливі перебої з водопостачанням. В такому режимі водопостачання буде здійснюватися до запуску каналу «Сіверський Донець – Донбас». Як тільки буде запущений канал і відновлена його робота в стабільному режимі, ми зможемо через 1 - 3 днів перейти до звичайного режиму роботи і здійснювати водопостачання у повному обсязі, як і раніше», - зазначив перший заступник директора «Донецькміськводоканалу» Сергій Кучеренко.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що відновлення зруйнованих бойовиками водно-каналізаційних об'єктів на Донбасі обійдеться у 40-50 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук