У Донецьку знову виключили "неугодні" українські телеканали

Донецька компанія MATRIX (ТОВ «Донбаські електронні комунікації») на вимогу самопроголошеної «Донецької народної республіки» була змушена відключити українські канали: 5 канал, 1+1, Телеканал «Донбас», UBR, NEWS 24.

Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Компанія опублікувала ті вимоги, які їм висунули сепаратисти від імені своєї «ради міністрів».

«У зв'язку з поширенням окремими українськими каналами інформації, спрямованої на розпалювання ворожнечі між російським і українським народом, расової неприязні, пропаганди національної та соціальної ненависті, неонацизму, героїзації пособників німецького нацизму, агітації до насильства, поширення брехливої інформації про діяльність Донецької народної республіки, у відповідності до конституції ДНР...вимагаємо припинити трансляцію», - написали сепаратисти, вказавши, які телеканали потрібно відключити. При цьому в «ДНР» пригрозили: «При невиконанні вимог буде вжито заходів, спрямованих на припинення ретрансляції всіх українських каналів. Не гарантуємо збереження майна вашого підприємства та безпеку персоналу».

Тому компанія MATRIX заявила про припинення трансляції і пояснила: «Ми неодноразово озвучували свою позицію: компанія MATRIX - поза політикою! Заходи з відключення зазначених каналів є вимушеними і жодним чином не характеризують наші політичні уподобання чи антипатії. Наша головна мета - забезпечити невтручання в діяльність компанії MATRIX, збереження майна та товарно-матеріальних цінностей, а найголовніше - безпека життя і здоров'я співробітників компанії. У зв'язку з цим ми виконуємо висунуту вимогу ДНР і припиняємо мовлення 5 українських телеканалів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук