У Дрогобичі нагородили лауреатів Міжнародної премії Івана Франка

У Дрогобичі нагородили лауреатів Міжнародної премії Івана Франка
Професорка Українського католицького університету і Українського вільного університету (Мюнхен) Ярослава Мельник та доцент східноєвропейської історії Гельсінського університету Йоганнес Ремі

У понеділок, 27 серпня, у Дрогобичі нагородили лауреатів Міжнародної премії імені Івана Франка. Ними стали професорка Українського католицького університету і Українського вільного університету (Мюнхен) Ярослава Мельник та доцент східноєвропейської історії Гельсінського університету Йоганнес Ремі.

Ярослава Мельник отримала нагороду у номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі україністики», а Йоганнес Ремі у номінації «за вагомі здобутки (досягнення) у галузі соціально-гуманітарних наук».

«Уже сьогодні наша премія стала явищем, яке є новим для України. Мій дід залишив нам велику спадщину. Тепер ми маємо її вивчати. Міжнародна премія імені Івана Франка – стає популярнішою з кожним роком, це велика справа яка відкриває науку світові», – сказав голова правління Міжнародного фонду Івана Франка Роланд Франко.

Директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус зазначив, що у 2018 році до комітету премії було подано 21 наукову роботу з 17 ВНЗ 4-х країн: Великобританії, ФРН, Сербії та України. До складу номінаційних комітетів та Ради експертів увійшли вчені з 11 країн світу, зокрема з Великобританії, Канади, Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Хорватії, Словаччини, Ізраїлю, Італії, США та України.

Нагадаємо, що Іван Франко народився 27 серпня 1856 року у Нагуєвичах, що у Дрогобицькому районі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук