У Дрогобичі відкрили другий магазин «АТБ»

Суспільствореклама, 22 березня 2017, 19:30 1040 0

Великий асортимент товарів за найнижчими цінами. У Дрогобичі оцінили переваги магазинів «АТБ». Відкриття вже другого у місті магазину зібрало сотні городян.

«Дуже хороші враження. Гарний асортимент, велика площа. Нам бракує таких магазинів», – зазначив покупець «АТБ» Рома Середчук.

«Я постійно ходила в «АТБ» біля вокзалу, а зараз прийшла сюди. Я задоволена. І обслуговуванням, і цінами», – поділилась покупець «АТБ» Ніна Сергіївна.

Мережа «АТБ» цього року суттєво розширюється у Західній Україні. А це – тисячі нових робочих місць для місцевого населення.

«Перевагою працевлаштування в «АТБ» є те, що тут працевлаштування офіційне. Повний соціальний пакет. Це і лікарняні, і відпустки, і додаткові соціальні відпустки даються. Всі задоволені, багато бажаючих прийти до нас на роботу», – зазначив керуючий магазином Анатолій Герасименко.

Національна мережа «АТБ» забезпечила роботою вже понад 40 тисяч українців, а мільйони покупців отримали європейську якість обслуговування та суттєву економію для гаманця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук