У Дрогобичі встановлять три інформаційні сенсорні кіоски

У квітні у Дрогобичі запрацює 9 WiFi-зон

У Дрогобичі встановлять три інформаційні сенсорні кіоски
У Дрогобичі активно розвивають послуги Smart City для містян

У Дрогобичі встановлять три інформаційно-сенсорні кіоски, щоб дрогобиччани мали можливість безкоштовно користуватися міськими інформаційними сервісами. «Інститут міста Дрогобича» переміг у конкурсі «Розумні міста» проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», повідомив ZAXID.NET директор цієї комунальної установи Володимир Кондзьолка.

Два інформаційні кіоски з антивандальними моніторами будуть розміщені на вулицях міста, а третій – у Центрі надання адміністративних послуг. Також у межах проекту буде створено «Електронний кабінет мешканця».

За словами Володимира Кондзьолки, у Дрогобичі реалізують концепцію розвитку «розумного міста», що передбачає «переведення максимальної кількості публічних сервісів на безконтактну з чиновниками основу, в інформаційний простір».

Зараз сайт міської ради підтримує 73 сервіси від iGov, подальшому буде підтримувати 300. Також мешканці матимуть можливість моніторити використання бюджетних коштів, підписані угоди з сервісом 007, e-data. Створений сервіс «Відкрите місто», де мешканці можуть відслідковувати стан житлово-комунальної інфраструктури, ремонти, повідомляти про проблеми та отримувати сповіщення по реагування на них. Мешканці Дрогобича мають можливість голосувати за громадський бюджет, петиції.

Наступного тижня завершиться розробка мобільного додатка, за допомогою яких мешканці міста та туристи зможуть отримувати важливу інформацію щодо життєдіяльності міста через смартфони.

Володимир Кондзьолка пояснив, що відкриття 9 WiFi-зон та встановлення інформаційних сенсорних кіосків, які підтримав проект ЄС/ПРООН, необхідне для створення належних умов для доступу містян до інформаційних сервісів міста.

Радник міського голови Дрогобича Станіслав Гайдер уточнив, що створення мобільного додатка коштує 110 тис. грн, із них 70 тис. грн виділено у межах проекту ЄС/ПРООН. WiFi-зони коштували 211 тис. грн, із них майже 190 профінансовані проектом ЄС/ПРООН. Також проект виділить понад 340 тис. грн на вуличні інформаційних кіосків, а з міського бюджету виділять понад 108 тис. грн на інформаційно-сенсорний кіос у ЦНАПі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук