У двох районах Київщини запустили експериментальну реформу міліції

В Обухівському і Васильківському районах Київської області розпочався пілотний проект реформи міліції, повідомила в п’ятницю, 21 серпня, прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, експеримент триватиме один місяць, упродовж якого районні відділення міліції працюватимуть за новою методикою і структурою.

«Відтепер у населених пунктах цих районів на вулицях цілодобово чергуватимуть патрулі, а час реагування на виклики у містах становитиме 5-15 хвилин. Таким чином правоохоронці спільно з обласною владою хочуть підвищити рівень дорожньої безпеки на вулицях міст і сіл, охорони громадського порядку, а також поліпшити статистику розкриття злочинів і криміногенну ситуацію в районах», – заначається в повідомленні.

Два цих райони були обрані для проведення експерименту через погану криміногенну обстановку, а також через те, що ці райони розташовані поруч, що дозволить, у випадку необхідності, виїжджати патрульним Обухівського району до Васильківського і навпаки.

«Тому головна суть експерименту – в збільшенні патрульних нарядів у районах, які цілодобово контролюватимуть ситуацію. До того ж у нових патрульних будуть розширені функції. Вони зможуть оформляти протокол про порушення, братимуть участь у розкритті злочинів. Вже працюємо над тим, щоб поліпшити матеріально-технічну базу районної міліції», – цитує прес-служба голову Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандру.

Під час експерименту кількість патрульних в Обухівському та Васильківському районі збільшили увосьмеро. Відтепер у кожному з них за порядком на вулиці цілодобово стежитимуть 72 людини (раніше було 9). Також додатково виділили по 10 автомобілів для кожного району. У містах Обухів та Васильків патрульні мають прибути на місце інциденту через 5-15 хвилин після дзвінка, у районі — через 15-30 хвилин.

Реалізовувати проект допомагали представники Консультативної місії Європейського союзу. У випадку його успішного проведення такі ж зміни будуть введені по всій області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук