У двох районах Закарпаття град пошкодив понад 7 тис. будинків

Хмари над Закарпаттям

У Виноградівському та Хустському районах Закарпатської області у вівторок, 21 червня, пройшов сильний град, який пошкодив житлові будинки та об’єкти інфраструктури, зокрема – школи, дитячі садки і фельдшерсько-акушерські пункти.

У семи селах Хустського району пошкоджено 1200 будинків, ще 6 тис. будівель пошкоджено у чотирнадцятьох селах Виноградівського району, повідомила прес-служба голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля в середу, 22 червня. Сімох осіб госпіталізовано внаслідок отриманих від граду травм.

Від негоди постраждали також окремі населені пункти Іршавського та Свалявського районів, йдеться у повідомленні. Завдані збитки підраховуються, створені комісії здійснюють подвірні обходи і складають дефектні акти.

«Комісія класифікувала стихійне лихо, як надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня. Цей статус дає підстави просити допомогу на ліквідацію наслідків негоди в уряду. На сьогодні в резервному фонді обласного бюджету є 1,5 мільйона гривень. Я підписав розпорядження про виділення 500 тисяч Хустському і 1 мільйона Виноградівському районам. На ліквідацію наслідків стихії будуть залучені кошти також районних і сільських бюджетів. Сьогодні зранку в мене була телефонна розмова з керівництвом Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), яке повідомило, що від негоди постраждали також Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська та Чернігівська області. ДСНС готує звернення в Кабінет міністрів України щодо виділення коштів усім постраждалим регіонам, у тому числі й Закарпаттю. Ситуація з ліквідації наслідків стихійного лиха перебуває на постійному контролі обласної влади», – заявив Москаль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук