У двох селах на Львівщині через дощі – підтоплення
Внаслідок сильного дощу в ніч з 28 на 29 липня у селах Завадка та Росохач Сколівського району Львівщини піднявся рівень води у річці Завадка і було підтоплено деякі будівлі, підмито опори мостів, розмито частину дороги.
Про це ZAXID.NET повідомили в департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.
Зокрема, у с. Завадка підмито опори моста через безіменний потічок, який збудований жителями села. Опори моста не пошкоджені, для переходу пішоходів міст придатний; підтоплено житловий будинок, господарську будівлю та присадибну ділянку; зруйновано опору лінії електропередач напругою 10 кВ; зруйновано 11 пішохідних кладок через річку Завадка.
У селі Росохач підмито бетонну опору автомобільного моста комунальної власності через р. Завадка та берег біля нього. Відсутній доїзд до 4 господарств, розмито берег річки протяжністю 8 метрів біля автодороги місцевого значення (дорожнє полотно не пошкоджено); пошкоджено близько 60 метрів дорожнього полотна автодороги місцевого значення (проїзд автотранспорту забезпечено); зруйновано опору лінії електропередач напругою 10 кВ; зруйновано 5 пішохідних кладок через р. Завадка; поривами вітру зірвано 50 листів шиферу із господарської будівлі (ремонт проводиться власницею домогосподарства).
29 липня рівень води у річці Завадка спав, підтоплень житлових та господарських будівель немає. Електропостачання населених пунктів відновлено.
За інформацією департаменту, наслідки негоди Сколівською РДА ліквідовуються за рахунок місцевих ресурсів.
Нагадаємо, що 30 липня у Львівській області обіцяють грози та сильні зливи. Температура повітря на Львівщині прогріється до 30 градусів. Вітер північно-східний 7-12 м/с, дощ, місцями сильний.