У Франківському районі Львова балотується кандидат без доходів
В одномандатному виборчому округу №117 (Франківський район м. Львова) в народні депутати балотується директор ТОВ «КСВ-Захід» Олег Войцеховський, який в декларації не вказав жодних доходів за 2011 рік.
Також жодних доходів, згідно з декларацією, не мають і члени його сім’ї (в декларації вказана лише донька). Також, якщо вірити документу, кандидат не має у власності, в оренді чи в користуванні жодного нерухомого майна, у тому числі – квартири, чи автомобіля.
Єдиними заповненими в декларації позиціями є «Сума коштів на рахунках в банках та інших фінансових установах» – 19 тис. грн, і «Розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства чи організації», – 16 тис. грн.
Переглянути декларацію Олега Войцеховського, який йде на вибори самовисуванцем, можна тут.
Як інформував ZAXID.NET, глава Укравтодору Володимир Демішкан подав до ЦВК декларацію з 5 млн грн доходу. Кандидат від Партії регіонів у Франківському р-ні м. Львова Олег Баран задекларував близько 800 тис. грн. Брати Дубневичі задекларували на двох 23,5 млн грн доходів.
Виконавчий директор ТОВ «Краківський ринок» Володимир Кожан у поданій при реєстрації кандидатом в народні депутати декларації не навів жодного нерухомого майна.