У Франції партія «Національний фронт» виключила з лав засновника

СвітЮлія Поліковська, 21 серпня 20152310
У Франції партія «Національний фронт»  виключила з лав засновника

У Франції партія «Національний фронт» виключила зі своїх лав засновника і багаторічного лідера Жана-Марі Ле Пена. Виключення з партії стало наслідком тривалого конфлікту 87-річного почесного голови партії з його дочкою і нинішнім лідером «Національного фронту» Марін Ле Пен, повідомила «Німецька хвиля».

Члени виконавчого комітету партії протягом трьох годин заслуховували Жан-Марі Ле Пена щодо його антисемітських висловлювань. У підсумку виконком партії «необхідною більшістю» голосів прийняв рішення про виключення політика.

«Повне і обґрунтоване рішення буде незабаром повідомлене пану Ле Піну», йдеться в заяві партії.

Тим часом Жан-Марі Ле Пен заявив, що оскаржить у суді своє виключення з лав партії, повідомило AFP.

«Коли мене (офіційно) повідомлять про це рішення, я, звичайно, оскаржу його в компетентних судових структурах», заявив Ле Пен.

Зазначимо, Жан-Марі Ле Пен очолював «Національний фронт» протягом майже 40 років.

Після того як Марін Ле Пен взяла на себе керівництво партією в 2011 році, вона намагалася дистанціювати політичну силу від расизму та антисемітизму, з якими «Національний фронт» асоціювали в минулому. Проте відомий своїми гострими і суперечливими заявами батько часто заважав цьому процесу.

Конфлікт загострився цього літа через висловлювання колишнього лідера партії про те, що газові камери були «лише деталлю» Другої світової війни. Очікується, що Ле Пен постане перед судом за скандальне висловлювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук