У Галереї мистецтв презентують виставку сучасного мистецтва

Сучасне мистецтво

Головні новини за 20 травняНовини Львова, 20 травня 2014, 16:21 509 0

У Галереї мистецтв презентують виставку Михайла Дзядика, Іванни Дзядик, а також Катерини Борисової. Їх творчість поєднує сучасний живопис із традиціями львівських класиків.

Михайло Дзядик - знаний в Україні художник, учень таких легендарних постатей, як Карло Звіринський, Еммануїл Мисько та Володимир Овсійчук. Від своїх вчителів перейняв свободу стилів і жанрів, які витали у мистецтві Львова до війни.

А от уже послідовниками Михайла Дзядика є Катерина Борисова та дочка художника Іванна Дзядик. Колись дівчатам відмовили у вступі у німецький університет образотворчих мистецтв, сказали - бракує творчої думки. Тоді готувати їх до вступу взявся Михайло Дзядик.

І з тими роботами уже вступили в іноземний виш. Назавжди запам'ятали головну настанову львівського вчителя: спершу треба вигнати з себе кріпака, а тоді можна й про живопис думати.

Відтоді художниці працюють разом. Кожну роботу малюють спільно, доповнюють одна одну, поєднуючи традиції львівської та європейської шкіл. На виставку привезли полотна за останні десять років. До них приєднався і пан Михайло.

Виставку у Галереї мистецтв презентують до Дня музеїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук