У Генпрокуратури вимагають розслідувати правомірність арешту автора відео про «телячу мову»

14 лютого 201145113

Народні депутати від групи «За Україну!» вимагають від Генеральної прокуратури провести перевірку факту затримання активіста громадської організації «Дорожній контролю» в Одесі.

Про це заявив депутат від партії «За Україну!» Іван Стойко, повідомили ZAXID.NET у прес-службі політичної партії.

«Ми звертаємося до Генеральної прокуратури з проханням перевірити правомірність дій представників ДАІ й, у разі виявлення порушень - вони мають нести покарання», - наголосив народний депутат.

Також І.Стойко підкреслив, що затримання громадського активіста - «це черговий наступ на права українців». «Дії влади сьогодні спрямовані на придушення громадянських прав і свобод. Заборона мирних мітингів та зібрань, тиск на опозиційних політиків та представників ЗМІ - усе це кроки, спрямовані на згортання демократичних процесів в Україні», - сказав він.

Аналогічне звернення до генерального прокурора Віктора Пшонки направив і народний депутат від «Нашої України» Андрій Парубій.

На його переконання, затримання співробітниками Управління ДАІ Одеси активіста громадської організації «Дорожній контроль» м. Одеси Дмитра Говердовського відбулося з порушенням низки законів України.

«Безпідставне затримання Д.Говердовського та притягнення до адміністративної відповідальності має ознаки помсти з боку колег інспектора Олександра Швеця та є незаконним перешкоджанням діяльності громадської організації», - переконаний А.Парубій.

Нагадаємо, 22 січня інспектор Одеського міськуправління ДАІ Олександр Швець при виконанні службових обов`язків відмовився спілкуватися державною мовою з водієм зупиненого їм приватного автомобіля. Під час розмови старший сержант О.Швець (номер посвідчення ОД0148) заявив: "Не розумію телячої мови".

За наслідками службового розслідування О.Швеця було звільнено зі служби в ДАІ.

Також вжито заходів дисциплінарного впливу щодо його керівників, які «не забезпечили контроль за роботою підлеглих».

Одного із активістів громадської організації "Дорожній контроль", що розмістила на своєму сайті відео з колишнім інспектором Одеської міської державтоінспекції, який відмовився спілкуватися з водієм державною мовою, назвавши її "телячою", посадили на 5 діб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 13

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • ??????????????? 15 лютого 2011, 11:53

  Дело действительно идёт к гражданской войне между "ментами" т.е. собственно милицией, судьями и прокурорами и всмем остальным населением. Они действительно оборзели: убивают ни в чём не повинных людей из табельного оружия, пьяными сбивают насмерть людей на пешеходных переходах, рейдерски захватывают территории и здания, крышуют все виды преступности в стране

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • зрячий 14 лютого 2011, 21:37

  на відео затримання знятим самим потерпілим видно як напарник гаїшник бере хабара з машини попереду і кладе в портмане іде до службової машини за відеокамерою.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • http://ipvnews.org/hegemon_article20012011_2.php 14 лютого 2011, 21:09

  Прошу прощения у всех нормальных людей за то, что я еще живу в «россии». Прошу прощения потому, что находясь на одной территории с этими скотами, я считаю себя невольным соучастником преступлений. Не могу найти слова, что бы высказать всю глубину стыда, в котором я просто тону. Мне стыдно за то, чего я никогда не совершил бы даже в мыслях. А у «россиян», которые считают себя «богоизбранной нацией», очевидно нет не только совести но и элементарных инстинктов, присущих даже животным. Многие животные берут под свою защиту детенышей погибших пар, воспитывают и кормят их, как своих.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук