У головному штабі партії «Об’єднання Самопоміч» двері не зачинялись всю ніч

Головні Новини за 27 жовтняМарта Когут, 27 жовтня 2014, 19:20 0
дивіться також

У київському штабі «Об’єднання Самопоміч» після восьмої вечора можна було зустріти як і вже відомі вітчизняні обличчя, так і десятки іноземних журналістів, які робили включення і брали інтерв’ю у членів команди. 

«Така нова молода партія, де ніхто ще не був у парламенті. Нове покоління політиків і багато жінок. Мені стало це цікаво, коли почула і вирішила подивитись», – каже шеф-кореспондент шведського телебачення Елен Йонсен.

Лише за п’ять годин у цьому приміщені відбулось сорок інтерв’ю та п’ять прямих включень. Попри заповнений штаб у другій половині дня,  тут почали працювати ще з восьмої ранку. Дівчата- волонтери із організаційного відділу телефоном допомагали тим, хто стикався із порушеннями у ході голосування. У день виборів команда «Об’єднання Самопоміч» не помітила серйозних порушень на дільницях у ході голосування.

«Як і мав процес початися так о 7.15 збори. Після того тестовий бюлетень, потім запломбування, тобто весь процес юридичний, який мав відбутись він відбувся. Ми бачимо, що молоді люди сімї, переважно з дітьми, вже стоять в чергах», – пригадує депутат та спостерігач Київради від «Самопомочі».

Хорошим прикладом нових облич у політиці став Семен Семенченко. Чоловік таки взяв і зробив. Вперше в житті пішов і проголосував.

«До цього я вважав, що політика це брудна справа. Туди входять люди, а виходять людиноподібні монстри. Але прийшов час брати на себе відповідальність», – ділиться другий номер у списку «Об’єднання Самопоміч».

Семенченко однією ногою уже в парламенті. Також до Верховної Ради піде працювати і перший номер у списку – Ганна Гопко. Зізнається, чекала цього дня з нетерпінням і переживаннями.

«Я не спала, прокинулася о четвертиій ранку. Я вже не могла спати, мені снились якісь такі сни, розумієте – величезне очікувння», – розповіла Ганна.

Не приховує емоцій і лідер партії.

«Я кожного дня переживаю, тому що це велика відповідальність. «Самопоміч» ніколи раніше не брала участі у виборах до парламенту і то наші перші вибори, враховуючи кількість бруду, яка була на нас вилита останнього тижня», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий наголосив, що тепер його найбільше хвилювання за чесний підрахунок голосів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук