У новій грі «Козаки 3» розробники забули видалити тестові комбінації клавіш

У першому релізі гравці можуть клонувати бойові одиниці стандартними сполученнями клавіш Windows - Ctrl+C/Ctrl+V

КультураРоман Ганкевич, 22 вересня 201616170
У новій грі «Козаки 3» розробники забули видалити тестові комбінації клавіш
фото Sergey Galyonkin
Тисячі одиниць війська зклоновані комбінацією клавіш Copy-Paste у грі «Козаки 3»

Українська студія GSC Game World випустила 20 вересня третю частину легендарної комп'ютерної стратегії «Козаки». Як повідомили користувачі, які вже придбали гру, вона виявилася недоробленою.

Гравці виявили, що у грі можна копіювати бойові одиниці і вставляти стандартними сполученнями клавіш Windows - Ctrl+C і Ctrl+V.

Виявилося, що в «Козаках 3» залишилося багато інструментів, які використовувалися розробниками при налагодженні гри: наприклад, за допомогою кнопок клавіатури можна було змінювати сторони конфлікту і зводити або ж руйнувати будівлі супротивника.

У середу, 21 вересня, GSC Game World випустила оновлення для гри, яке відключає режим розробника і виправляє деякі баги. У коментарях до оновлення користувачі помітили, що компанія також змінила опис «Козаків 3»: раніше було зазначено, що стратегія доступна для користувачів Windows, macOS і Linux, а тепер залишилася згадка тільки версії для Windows.

Гра «Козаки 3» доступні в двох різних версіях, які коштують 300 і 500 гривень відповідно. У дорожчу версію входять чотири додатки, які розробники випустять протягом року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук