У Хмельницькому випустили перших в Україні інструкторів, навчених за стандартами НАТО

У Хмельницькому відбувся перший випуск 29 інструкторів навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій кваліфікаційного курсу в рамках програми Об’єднаної багатонаціональної групи (США, Литва, Латвія, Естонія) з підготовки – «Україна» (JMTG-U).

Курс тривав 6 місяців – із листопада 2015 року. До цього його можна було пройти лише за кордоном, інформує прес-служба Міністерства оборони.

В урочистостях з нагоди випуску на плацу Окремого полку спецпризначення Збройних сил України взяли участь начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко, аташе з питань оборони при посольствах США, Латвії, Литви, Естонії, командири частин спеціального призначення, представники місцевих органів влади і самоврядування.

Муженко зазначив, що наявність бойового досвіду, активна допомога західних партнерів і сила духу бійців дозволили підготувати висококласних інструкторів спеціальних операцій.

«Шість інтенсивних місяців підготовки – і сьогодні в строю знаходяться найсильніші та найпідготовленіші бійці спецназу», – сказав Муженко.

«В умовах війни ми прийняли непросте рішення щодо створення у стислі терміни Сил спеціальних операцій – і послідовно реалізуємо поставлені завдання. Але скажу вам відверто: без активної допомоги та безпосередньої участі у цьому проекті наших закордонних друзів ми не досягли б таких результатів», – додав він.

За словами Муженка, «з такими бійцями Україна непереможна».

Фото Міністерства оборони. Натисніть, щоб переглянути у повному розмірі

Фото Міністерства оборони. Натисніть, щоб переглянути у повному розмірі

Фото Міністерства оборони. Натисніть, щоб переглянути у повному розмірі

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук