У кандидатів на посаду голови Суспільної телерадіокомпанії перевірятимуть електронні декларації

СуспільствоРоман Ганкевич, 18 березня 20171390
Відсутність декларації є вагомою підставою у відмові кандидатам допуску до конкурсу

У кандидатів на посаду глави Національної суспільної телерадіокомпанії України (НТСУ) ретельно перевірятимуть документи перед допуском до конкурсу. Про це в ефірі «Громадського» повідомила голова наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва.

«Ми лише у вівторок розглядатимемо ці пакети документів і а формальною ознакою повної відповідності цих документів вимогам конкурсу будемо або допускати, або не допускати людей до конкурсу. Наприклад, чи є довідка про освіту, чи є електронна декларація», — сказала вона.

Лебедєва наголосила, що відсутність декларації це вагома підстава у відмові допуску до конкурсу. За її словами, наглядова рада голосуватиме щодо кожного кандидата окремо, допускати чи не допускати його до конкурсу.

Голова наглядової ради НСТУ додала, що кандидати після допуску до конкурсу мають представити свою концепцію розвитку Суспільного телебачення.

Раніше повідомлялося, що до участі у конкурсі на посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України зголосилися 8 претендентів. Між тим, наглядова рада Суспільного телебачення очікує на посаду керівника людину, яка прийде зі своєю командою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук