У Києві на День Незалежності відбудеться військовий парад

Святкування 27-ї річниці незалежності України співпадає цього року з 100-річчям відродження української державності

Президент України Петро Порошенко підписав указ «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України», який передбачає проведення військового параду в Києві 24 серпня. Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Відповідний указ №99/2018 датований 11 квітня. Уряду доручили утворити Оргкомітет з підготовки та відзначення річниці незалежності, а також розробити та забезпечити виконання плану заходів із підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

23 серпня, в День Державного прапора України в Києві, інших населених пунктах і закордонних дипломатичних установах України має відбутися офіційна церемонія урочистого підняття Державного прапора України, інших заходів, спрямованих на виховання поваги до державних символів України.

24 серпня, в День Незалежності України, має відбутися парад військ на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності в Києві. Указ також визначає проведення тематичних урочистих, наукових, інформаційно-освітніх і патріотично-виховних заходів в Україні та за її межами, молебнів за Україну.

Указ також визначає, що центральні та місцеві органи влади мають розробити та реалізувати регіональні плани підготовки й відзначення Дня Державного прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук