У Києві запровадили сплату комунальних послуг через Facebook

ЕкономікаЮлія Лавришин, 2 березня 20173860
Київська міська державна адміністрація

У вівторок, 28 лютого, у Київській міській державній адміністрації презентували чат-бот комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» («ГІОЦ») зі сплати комунальних послуг через соціальну мережу Facebook. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Як випливає з повідомлення прес-служби КМДА, програма чат-бот – це віртуальний співрозмовник, створений для спрощення процесу сплати комунальних послуг із застосуванням соціальних мереж. Він реагує на ключові слова та дозволяє через профіль у Facebook сплатити рахунки за комунальні послуги.

Зразок київської платіжки за квартплату з виділеними QR- та ID-кодом, необхідними через оплату через Facebook.

Щоб скористатись чат-ботом, треба увійти у вкладку Messenger у Faсеbook, а серед публічних облікових записів знайти акаунт КП «ГІОЦ». Далі чат-бот запропонує авторизуватись за допомогою ID-коду, або ж відсканувавши QR-код. Після цього можна отримати детальну інформацію, як наприклад, заборогованість по усіх комунальних рахунках. Суму для оплати можна коригувати. Далі треба натиснути кнопку «Сплатити», після цього чат-бот надасть посилання на форму для сплати. А вже там треба ввести усі дані банківської картки та підтвердити сплату, натиснувши на кнопку «Обробити». Чек про сплату чат-бот відправить у приватні повідомлення.

До слова, у Львові інтерактивні методи оплати за комуналку почали запроваджувати ще кілька років тому. Наприклад, у січні 2012 року департамент економічної політики Львівської міської ради уклав договір із платіжною системою «EasyPay», згідно з яким львів’яни за комуналку можуть сплачувати через сенсорні термінали. Також у Львові спочатку для учасників АТО, а пізніше і для всіх жителів міста створили «Картку львів'янина». Серед багатьох інших послуг, з її допомогою можна сплачувати за комунальні послуги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук