У комунальній лікарні Львова відкрили перше в Україні реабілітаційне відділення

СуспільствоІрина Панчишин, 12 листопада 2015, 15:13 1656 0

Безкоштовне фізичне відновлення проходитимуть пацієнти після неврологічних, нейрохірургічних та травмологічних недуг у міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Відділення передбачене на 24 пацієнти у стаціонарі. Також тут можуть лікуватись і амбулаторно. Вартість проекту – 7,5 млн грн, з них 3 млн грн міських грошей використали на капітальний ремонт приміщень відділення, 4,5 млн грн – спонсорські гроші, за які придбали медичне обладнання, меблі та дрібний медінвентар.

«Тут представлені новітні тренажери для фізичної реабілітації такі як: мотомеди, які допомагають розвинути функцію нижніх кінцівок, верхніх кінцівок. Є тренажери для вдосконалення балансу, що допомагає хворому в кращому пересуванні та володінні своїм тілом. Допоміжні засоби типу підвісної терапії, яка допомагає пацієнту втримати рівновагу і бути в безпеці, щоб він не впав», – розповідає фахівець з фізичної реабілітації Олег Білянський.

Відділення реабілітації – це палатна зона, маніпуляційна, три зали фізичної терапії, масажний кабінет, кабінети психолога та ерготерапія. У планах міського управління охорони здоров’я новітні центри реабілітації відкрити у кожній міській лікарні та поліклініці.

«Наступна має бути 8-ма лікарня, але треба робити це паралельно. Я зараз вишукую можливості хоча б в одній із поліклінік, наприклад, там в 4-й поліклініці на Сихові. Там великий житловий масив, багато людей і, можливо, теж створити такі зали реабілітації», – каже начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Пацієнти проходять реабілітацію у відділенні безкоштовно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук