Інститут книги очолить президентка «Форуму видавців» Олександра Коваль

Львів'янка перемогла у відкритому конкурсі на посаду керівника головної книжкової установи України

КультураАндрій Стець, 26 липня 20183910
Олександра Коваль

Експертна комісія оголосила переможцем конкурсу на посаду директор Інституту книги президентку львівського «Форуму видавців» Олександру Коваль. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства культури.

На пост претендували 8 осіб, одна з претенденток - директор Черкаського книжкового фестивалю Людмила Фіть - зняла свою кандидатуру на початку другого туру конкурсу.

Окрім неї і Коваль, у конкурсі брали участь: письменниця Наталя Букіна, заступник директора «Українського дому» з соціально-культурних питань Андрій Гаджаман, керівник ГО «Культура України» Оксана Гайдук, куратор літературного об'єднання «Зоряна фортеця» Олена Савінова, директор Державної бібліотеки України для юнацтва Георгій Саприкін.

Конкурсна комісія складалася з 9 осіб: Віктор Круглов, Олександр Красовицький, Ігор Мялковський, Богдан Скубко, Андрій Пучков, Олексій Сенченко і три експерти, делеговані Мінкультом.

Як інформував ZAXID.NET, колишня директор Інституту книги Тетяна Терен звільнилася з посади взимку цього року, після чого з команди пішло ще декілька людей. На її місце Міністерство культури призначило виконувача обов'язків директора - Сергія Ясинського, який на конкурс не подавався.

Згідно із законом, Інститут книги є державною установою, яка формує політику держави в сфері культури і мистецтв. Метою Інституту є підтримка книговидавничої діяльності, популяризація читання, стимулювання перекладацької діяльності, популяризація української літератури в світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук