Інститут книги очолить президентка «Форуму видавців» Олександра Коваль

Львів'янка перемогла у відкритому конкурсі на посаду керівника головної книжкової установи України

Олександра Коваль

Експертна комісія оголосила переможцем конкурсу на посаду директор Інституту книги президентку львівського «Форуму видавців» Олександру Коваль. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства культури.

На пост претендували 8 осіб, одна з претенденток - директор Черкаського книжкового фестивалю Людмила Фіть - зняла свою кандидатуру на початку другого туру конкурсу.

Окрім неї і Коваль, у конкурсі брали участь: письменниця Наталя Букіна, заступник директора «Українського дому» з соціально-культурних питань Андрій Гаджаман, керівник ГО «Культура України» Оксана Гайдук, куратор літературного об'єднання «Зоряна фортеця» Олена Савінова, директор Державної бібліотеки України для юнацтва Георгій Саприкін.

Конкурсна комісія складалася з 9 осіб: Віктор Круглов, Олександр Красовицький, Ігор Мялковський, Богдан Скубко, Андрій Пучков, Олексій Сенченко і три експерти, делеговані Мінкультом.

Як інформував ZAXID.NET, колишня директор Інституту книги Тетяна Терен звільнилася з посади взимку цього року, після чого з команди пішло ще декілька людей. На її місце Міністерство культури призначило виконувача обов'язків директора - Сергія Ясинського, який на конкурс не подавався.

Згідно із законом, Інститут книги є державною установою, яка формує політику держави в сфері культури і мистецтв. Метою Інституту є підтримка книговидавничої діяльності, популяризація читання, стимулювання перекладацької діяльності, популяризація української літератури в світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук