У Краматорську терористи захопили об’єкт ГТС

Оксана Панчишин, 17 травня 201412271
У Краматорську терористи захопили об’єкт ГТС
фото vidido.ua
Озброєні терористи на сході України

Невідомі у військовій формі з вогнепальною зброєю, застосувавши силу, 17 травня близько 14:00 захопили адміністративну будівлю краматорського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів «Донбастрансгаз», повідомили у прес-службі ПАТ «Укртрансгаз».

Згідно з інформацією, близько 50 людей, які незаконно проникли на територію об'єкта, відмовилися вести переговори і добровільно залишити територію об'єкта, інформує «Інтерфакс-Україна».

У прес-службі нагадали, що від функціонування управління залежать поставки природного газу в регіоні на такі великі промислові об'єкти державного значення, як заводи важкого машинобудування та металургійної промисловості, зокрема Новокраматорський машинобудівний завод.

«Крім того, під загрозою знаходиться газопостачання низки енергогенеруючих об'єктів, у тому числі Вуглегірської ТЕС (ПАТ «Центренерго»)», – йдеться в повідомленні.

«Такі незаконні дії на об'єктах ГТС ПАТ «Укртрансгаз» можуть призвести до зриву надійного газопостачання регіону і до незворотних техногенних наслідків. Незаконні дії третіх осіб на об'єктах ГТС можуть призвести до зриву енергобезпеки регіону», – наголосили у прес-службі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Igor8 18 травня 2014, 13:42

  Петиция о признании России спонсором терроризма может не набрать необходимое количество голосов. Петиция на сайте Белого дома с призывом к США признать Россию «государством-спонсором терроризма», которую обнародовали 23 апреля, должна в течение месяца, до 23 мая, собрать не менее 100 тысяч подписей, чтобы Администрация Президента США Барака Обамы была обязана рассмотреть ее.

  Петиция 1:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrorism/XMjbTltM
  Петиция 2:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/weapon-ukraine-protect-against-russian-aggression/QjSRkPHF
  Петиция 3:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/demand-russia-de-occupy-territories-moldova-republic-georgia-and-ukraine/Shb8HNfL
  Петиция 4:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/add-akhmetov-and-efremov-sanctions-list/xYxZDQgH

  Как подписать петицию:

  1) Если Вы зарегистрированы, нажимаете SING IN. Если нет, то нажимаете: CREATE AN ACCOUNT
  2) Чтобы зарегистрироваться (после нажатия CREATE AN ACCOUNT) заполняете: E-mail address (Адрес Вашей электронной почты), First Name (Имя), Last Name (Фамилия), Zip (Почтовый индекс) - не является обязательным для заполнения.

  3) Далее в окне Challenge Question нужно ответить на элементарный математическое вопрос, введя правильные цифры. Если Ваш ответ будет не верным, то появится другой простой вопрос. Те, кто не понимает английского, может воспользоваться
  переводчиком https://translate.google.com/.

  4) Нажимаете Create an Account

  5) В течении нескольких минут придет письмо на Вашу электронную почту, там будет ссылка на петицию. На странице петиции нажать «sign this petition». Ваши имя и фамилия будут доступны только Администрации Белого дома, на сайте публично отображаются только инициалы и дата голосования. (Если вы вместо имени и фамилии сами введете только инициалы, то и этого достаточно, чтобы подпись была учтена).

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук