У країнах Митного союзу хочуть заборонити взуття на підборах та кеди

У Митному союзі, куди входять Росія, Казахстан і Білорусь, можуть заборонити кеди, балетки і високі підбори у зв'язку з небезпекою, яку вони несуть для здоров'я росіян.

Відповідне звернення на ім'я глави Євразійської економічної комісії Віктора Христенка направив депутат нижньої палати парламенту Олег Міхеєв («Справедливая Россия»), інформують Известия.

Парламентарій запропонував включити нові медичні ортопедичні вимоги до взуття в техрегламент Митного союзу. За його словами, взуття з плоскою підошвою – кеди і балетки, а також взуття з високими підборами хоч і користуються великим попитом у населення, однак призводять до порушень будови стопи.

Міхеєв також зазначив, що, згідно зі статистикою, близько 40% дорослого населення страждає на плоскостопість. Він переконаний, що саме через це в 2014 році відбувся перший призов юнаків у ЗС Росії з плоскостопістю, оскільки без цього захворювання знайти призовника практично неможливо.

Чинний регламент Митного союзу на взуття визначає параметри міцності кріплень деталей, водонепроникності, хімічний склад, проте біомеханічних і ортопедичних вимог у ньому немає.

У прес-службі Євразійської економічної комісії (ЄЕК) повідомили, що розглядають будь-яку пропозицію щодо зміни технічного регламенту і залежно від обґрунтованості пропозицій вносять свої коригування.

Це не перша спроба заборонити на території Митного союзу популярні предмети одягу.

Нагадаємо, раніше там була введена заборона на виробництво, ввезення і продаж нижньої білизни з мережива через те, що ця продукція не відповідала техрегламенту МС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук