У Кременчуці відбувся мітинг працівників сталеливарного заводу (відео)

СуспільствоОльга Карабан, 6 грудня 201413692

У суботу, 6 грудня, близько тисячі працівників ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» (КСЗ, Полтавська область) вийшли на мітинг. Присутні протестували проти масових скорочень і вимагали перепрофілювання підприємства. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Протестувальники ухвалили відповідну резолюцію, в якій звернулися до президента України Петра Порошенка, Кабінету міністрів України, обласної та міської влад, а також до власників підприємства.

«Ми вимагаємо від Кабінету міністрів України вжиття необхідних заходів, які дають змогу, використовуючи внутрішній ринок, вивести підприємства вагонобудівної галузі на належний рівень виробництва. Ми вимагаємо від власників ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» негайного скасування рішення про скорочення чисельності персоналу, завантаження виробничих потужностей альтернативними видами продукції та тимчасового перепрофілювання підприємства», - йдеться у резолюції.

Крім цього, сталевари звернулися до народних депутатів усіх рівнів із проханням розглянути питання щодо ситуації на ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» і ухвалити рішення, яке сприяє збереженню трудового колективу і підприємства як суб'єкта господарської діяльності.

У разі відсутності реакції власників заводу на вимоги працівників, профспілка пообіцяла ініціювати колективний трудовий спір з адміністрацією з метою скасування наказу про скорочення штату.

 

На КСЗ станом на червень 2014 року працювало 3770 осіб. Станом на 1 серпня скорочено 1.285 осіб.

Цього року підприємство простоювало з 24 лютого до 30 червня, потім відновило роботу на три тижні, проте вже з 23 липня знову призупинило її на невизначений термін, оскільки Росія відкликала раніше видані сертифікати на його продукцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук