У Криму формують загони на підмогу бойовикам Донбасу

У Криму формується загін з 300 бойовиків для відправки на Донбас.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень, представник групи "Інформаційний Спротив" Дмитро Тимчук.

"За оперативними даними групи "Інформаційний Спротив", успішні дії сил АТО викликали паніку в рядах донбаських терористів. Від лідерів бойовиків, які орудують в Донецькій та Луганській областях, запити на екстрену допомогу йдуть і в Росію, і в Крим. На даний момент, за даними групи "ІС", російські "куратори" терористів на сході України вживають заходів щодо надання допомоги. Зокрема, на території окупованого Криму з бойовиків місцевої т. зв. "самооборони" вже сформовано загін загальною чисельністю близько 300 осіб, готовий до проникнення на Донбас", - написав Тимчук.

За його даними, в прикордонних районах Росії навпроти Донецької області сформовані автоколони з озброєними бойовиками загальною чисельністю до 50 вантажних автомобілів.

"Луганські терористи отримали обіцянку від російських координаторів на прибуття підкріплення від "кавказців" (чисельність підкріплення та маршрути проникнення в Україну уточнюються). На цей момент українські силові структури вживають заходів із запобігання проникнення цих терористичних груп на територію України", - зазначив Тимчук.

Нагадаємо, сьогодні журналіст Анатолій Шарій оприлюднив аудіозапис розмови з одним зі сепаратистів. У розмові представник терористів фактично визнав, що Росія припинила їм допомагати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук