У Криму розпочався неформальний саміт країн СНД
У Криму, де президент Віктор Янукович святкує ювілей, розпочався неформальний саміт президентів 9 країн. На саміті у Лівадійському палаці наразі присутні президенти Росії, Білорусі і Вірменії.
Захід почався близько першої години дня, але з 6 ранку працівники Лівадійського палацу, де проходить саміт викликані на роботу, - повідомляє ТСН.
Неформальний саміт проходить у великому білому залі, який у часи Миколи ІІ був їдальнею. Там напередодні встановили прапори 9 країн. Для туристів вхід до палацу закритий. Також вони не можуть потрапити до парку, який розташований поруч. Вхід до нього загороджений мотузками, а біля кожної лавочки стоять міліціонери через кожні п'ять метрів, вдягнуті в парадну форму.
Гостей саміту буде обслуговувати ресторан "Царська кухня", який знаходиться неподалік від палацу. Для цього викликали всіх шістьох офіціантів, які будуть обслуговувати захід.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЯкихось спеціальних страв не планується. Буде кофе-брейк з канапками. Один із офіціантів розказав, що гостей будуть пригощати канапками з сиром, хоча Віктор Януковчи під час прем'єрства надавав перевагу чорному хлібу з аджикою.
"Але, можливо, після того, як він став президентом, його смаки дещо змінилися", - зазначив офіціант.
На під'їздах до Лівадії посилено охорону, на перехрестях патрулюють даїшники, по 2-3 людини. Крім того, працівники правоохоронних органів знаходяться біля парку, який веде до Лівадійського палацу.
Як відомо, 10 липня в Криму, де Віктор Янукович святкуватиме день народження, відбудеться неформальний саміт глав держав СНД.
Нагадаємо, 9 липня Віктору Януковичу виповнилося 60 років. Ювілей глава держави святкуватиме три дні - 9 липня в Києві, а 10-11-го - у Криму.