У квартирі в центрі Львова чадним газом отруїлося четверо людей, зокрема дві дитини
До теми
Сьогодні, 25 червня, о 4:57 у Львові на вул. Дорошенка в квартирі отруїлися чадним газом 4 особи, з них 2 дитини.
41-річного та 36-річну потерпілих у стані середнього ступеня важкості шпиталізували до Львівської обласної клінічної лікарні, інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради.
Дітей, 9 і 15 років, у стані середнього ступеня важкості госпіталізували до Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.
«Львівгаз» тимчасово припинив подачу газу до квартири. Причини події з’ясовують.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЯкщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter