У ЛОДА хочуть скоротити кількість чиновників

27 - 32 % чиновницького штату ЛОДА сьогодні це люди, які перебувають на керівних посадах, і це велика невиправдана розкіш, заявив 4 серпня на прес-конференції «Напрямки реформування економіки Львівщини та дебюрократизація влади» перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник.

Чиновник переконаний, що структура управління апарату ЛОДА, як і управління департаментів недосконала і потребує реформування, а кількість чиновників – керівників треба скорочувати.

«Ви уявіть, будь-яке розпорядження спочатку потрапляє до начальника департаменту, звідти до начальника відповідного управління, з управління до начальника відділу, і тільки начальник відділу віддає його у роботу головному чи провідному спеціалістові, який працює у цьому відділі. У мене питання – навіщо це все?»,– заявив Ситник.

У той час, вважає заступник голови ЛОДА, як керівників така велика кількість, у відділах, структурних одиницях, які мають виконувати велику частину роботи, всього по 5-6 спеціалістів. А над кожним із цих 5-6 спеціалістів ще по три керівника.

«Декілька мільйонів гривень на керівників чиновницького складу – це зайве. Ми будемо пробувати таку структуру міняти, звертатимемось до кабміну з проханням дати нам можливість провести такий експеримент на Львівщині», – розповів чиновник.

Він переконаний, зважаючи на недосконалість такої системи управління, департаменти треба ліквідовувати, а управління оптимізувати.

«Також ми будемо ініціювати об’єднання відділів з тим, аби у кожному працювало хоча б 10-12 людей, а деякі керівні посади, які на наш думку є просто смішними, будемо пробувати ліквідовувати», – розповів заступник голови ЛОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук