У Луценка кажуть, що бідним треба йти до багатих

22 жовтня 20082990

Депутатська група "Народна Самооборона" прийняла заяву, в якій "закликає усіх народних депутатів припинити політичну колотнечу та забути нині про передвиборну кампанію й об‘єднатися у хоча б ситуативну стабілізаційну коаліцію й проголосувати за урядовий пакет антикризових законів", - повідомили ZAXID.NET у прес-службі НС.

"Такий вчинок в жодному разі не буде відступом від партійних цілей та завдань. Український парламент перед загрозою внутрішніх і зовнішніх викликів не раз демонстрував власну здатність діяти відповідально і в інтересах усіх громадян нашої держави. Коли у серпні 1991 року країна опинилася перед загрозою тоталітаризму, в українського парламенту вистачило мужності об’єднатися усім - від комуністів до націоналістів, - і проголосувати Акт проголошення незалежності держави", - зазначено у заяві.

"Нині парламент має продемонструвати таку саму політичну відповідальність та підтримати урядові законопроекти, спрямовані на подолання наслідків світової економічної кризи. Врятувати Україну від загрози економічного колапсу можна тільки спільними діями усіх парламентських сил", - йдеться у заяві.

Депутатська група "Народна самооборона" підтримує розроблений Кабінетом Міністрів України законопроект, який містить заходи щодо запобігання світовій фінансовій кризі. В той же час "Народна самооборона" висуває за умову невідкладне прийняття закону про оподаткування нерухомого майна. У час нинішньої світової кризи, що відбилася і на українській економіці, саме багаті українці мають першочергово нести соціальну відповідальність перед суспільством.

"Не час влаштовувати змагання з показової любові до виборців та удаваного патріотизму... Любов до батьківщини не має кольору партійних знамен. Єднання усіх відповідальних політиків у стабілізаційну коаліцію стане демонстрацією нашої спільної здатності переступити через власні політичні амбіції заради вищої цінності, якою для всіх нас є Україна та український народ", - переконані члени НС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук