У Львіваелектротрасі заговорили про підвищення тарифів

Підвищення тарифів

Головні новини за 31 березняНовини Львова, 31 березня 2014, 21:20 268 0

2 гривні повний та одна гривня пільговий. Про підвищення тарифів заговорили і у Львіваелектротрасі. Кажуть, багато не просять, бо розуміють що комунальним транспортом їздять не геть заможні львів’яни.

Утім, без подорожчання рухомий склад підприємства щодалі то перетворюється на нерухомий.

Нині із 80 трамвайних вагонів виходить на лінії лише 60. Усі інші на ремонті. Через брак грошей фактично на безтерміновому. Багато вагонів просто стоять на припоні.

Тож в ремонтних цехах тутешні кулібіни роблять неможливе. Реанімовують комплектуючі складаючи із 2,3 вузлів - один. Десь підріжуть, підточать. Ось, приміром, реставрують трамвайні двигуни.

Через постійний брак коштів, списані запчастини доводиться повертати з того світу по десятому колу. Середній капітальний ремонт одного вагона сягає 200 тисяч гривень. Коштів вистачає лише для підтримки штанів, зізнаються комунальники.

Іван Вовк працює на Львівелектротрансі вже понад 30 років. Дружина також водій трамвая. Ледь кінці з кінцями зводять.

Електротранс перевозить понад 40 категорій пільговиків. Лише за цей рік держава вже боргує підприємству близько 6 мільйонів субвенції. Економісти підприємства підвищення тарифів погоди не зробить. Але то вже необхідність.

Востаннє тарифи у Електротрансі здіймали в червні 2012 року. Ще тоді розрахунки робилися заднім числом на кінець 2011. Пропоновані тарифи ще мають погодити у Києві та обговорити на громадських слуханнях. 

А наразі комунальники мають намір обговорити нові тарифи на Майдані. Тож раніше червня чекати зміни вартості проїзду не варто. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук