У львівські школи та ВНЗ повернуть політінформацію

СуспільствоАК, 10 липня 20147934

У львівських школах та ВНЗ до кінця року будуть проводити «інформаційно-виховні години», де учням та студентам пояснюватимуть особливості політичної ситуації в Україні у зв’язку з військовою агресією Росії. Таку увалу 10 липня прийняли депутати Львівської міськради.

«Управлінню освіти департаменту гуманітарної політики провести у навчальних закладах м. Львова інформаційно-виховні години з роз’ясненням політичної ситуації в Україні, агресії російської держави щодо України», – йдеться, зокрема, в ухвалі «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки на території м. Львова у 2014-2016 роках», яку підтримали 69 депутатів ЛМР

У пояснювальній записці до проекту ухвали за підписом голови постійної комісії депутатської діяльності та законності ЛМР Любомира Мельничука (ВО «Свобода») суть освітніх заходів виписана чіткіше – «… проведення у навчальних закладах м. Львова інформаційно-виховних годин щодо шкідливості ідеології російського фашизму на тему: «Агресія путінської Росії проти України – прояв російського фашизму та шовінізму» та інше».

Як часто такі виховні години проводитимуть у навчальних закладах міста – в ухвалі не зазначається, однак вказаний загальний термін дії – «впродовж 2014 року».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук