Для Львова вистачить і 20 депутатів, - Садовий

Міський голова Андрій Садовий вважає, що для Львова цілком достатньо було б мати лише 20 депутатів міськради. Про це він заявив 10 липня у контексті дискусії про ймовірне скорочення кількості депутатів Львівської міськради, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Для такого міста, як Львів, цілком достатньо було б 20 депутатів – найбільш авторитетних громадян Львова. Щоб це були люди публічні, відомі, які б з честю представляли інтереси міста, які б могли бути хорошими дорадниками, – заявив Садовий. – Спитайте сьогодні громадян Львова, чи вони знають прізвища депутатів міської ради. Думаю, що 99% людей жодного прізвища не знає. Це показує рівень довіри. А сьогоднішні депутат вже чотири роки працюють».

За словами Садового, відповідно до сьогоднішнього законодавства, у Львові може бути від 60 до 90 депутатів: «Ми маємо сьогодні 90 депутатів. Я за те, щоб ми сьогодні мали 60 депутатів».  

Мер Львова також наголосив, що планує звернутись до Верховної Ради, щоб на законодавчому рівні внести зміни про більш суттєве скорочення кількості депутатів.

 «Це моя принципова позиція, щоб ми у наших українських містах мали менше депутатів. Треба брати приклади з розвинених країн світу, де депутатів є на порядок менше», – заявив Садовий.

Як уже повідомляв ZAXID.NET, 10 липня у Львівській міськраді розгорнулась дискусія про зменшення кількості депутатів з 90 до 60. У відповідь депутати запропонували скоротити також на 30% і загальну чисельність працівників виконавчих органів Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук