У Львові хочуть зменшити кількість депутатів і чиновників ЛМР на третину

Головні новини за 10 липняТетяна Слюсарчук, 10 липня 2014, 14:00 326 1
дивіться також

Міський голова Львова хоче скоротити кількість депутатів міськради з 90 до 60. У відповідь депутати запропонували скоротити на 30% кількість чиновників, які працюють у міськраді.

Спроба Андрія Садового винести на голосування 10 липня постанову про скорочення кількості депутатів міськради до 60 виявилась невдалою. Секретар міськради Василь Павлюк відмовився ставити це питання на голосування, заявивши, що у міськради нема таких повноважень, а у випадку ухвалення такої постанови необхідно було б проводити перевибори депутатів.

Після перерви міський голова повідомив депутатів, що дав доручення юристам підготувати ухвалу про скорочення кількості депутатів відповідно до норм чинного законодавства.

«Там є нюанси законодавчі і треба це зробити грамотно. Ця ухвала буде завізована і винесена на голосування», – заявив Садовий.

Публічно міського голову підтримали депутати Петро Адамик (УДАР) та Роман Федишин («Батьківщина»), однак вони запропонували внести до ухвали пропозицію щодо скорочення на 30% і чиновників міськради.

Андрій Садовий погодився з цією пропозицією, доручивши юристам підготувати необхідний документ.

Загальна чисельність штату Львівської міськради (включно з шістьма рай адміністраціями) складає 1200 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук