<

У львівських школах влаштовують уроки духовності

Головні Новини за 19 листопадаОксана Сенишин, 19 листопада 2014, 20:11 560 0

Вже вдруге духовенство різних конфесій навідалося у школи міста, аби навчити молодь гартувати свій дух. Особливо, кажуть священики, це важливо, коли на порозі війна. Як кожен може допомогти фронту, навіть залишаючись вдома цього разу розповіли учням у 13-й школі, що на Сихові.

У школі – особливий урок «Мобілізація духу». Такий у школах Сихівського і Франківського районів проводять священики різних християнських конфесій. Вчать десятикласників співпереживати і зростати патріотами.    

«Що роблять ті хлопці, які зараз в першому ряді нашого фронту за єдність і незалежність України, зрештою, за свободу? Вони собою жертвують, щоб діти могли ходити в садочок, старші трошки могли вчитися і все решта, все решта могло розвиватися і приносити і добробут, і користь для Божої справи і  для нашого народу», – каже священик храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Михайло Гарват.

Опираючись на слова митрополита Шептицького, говорять про правдивий патріотизм. А коли звучить запитання учня: чи вбивство на війні є гріхом? – отець каже: «хто боронить і захищає мир - той на Божій стороні».

«Заповідь Божа каже: «не вбий!» І тому той, хто нападає, хто хоче знищити іншу людину, той, хто є агресором, він, як ти кажеш, він порушує Божу заповідь «Не вбий!». Тому з того треба сповідатися», – переповідає священник.

Лише з парафії отця Михайла в цей день на такі уроки вирушило шестеро духівників. У цій школі така річ відбувається вперше. Хоча всіх учнів вже давно об’єднала спільна біда: задля бійців тут навіть ярмарки проводили. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук