У львівських школах і садочках пропонують заборонити необлікований рух готівки

Суспільствопромоція, 26 травня 2016, 11:59 735 0

У школах і садочках Львова пропонують заборонити необлікований рух готівки. Йдеться про щомісячні внески до фондів навчальних закладів, які акумулюються в руках дирекції. Таку міні-реформу пропонують впровадити місцеві активісти.

«Насправді мова йде про десятки мільйонів гривень, які додатково збираються в школах з батьків. Мова йде про, так би мовити, благочинні внески, які є поширені в школах. Потрібно цей процес звести в більш цивілізоване і прозоре русло», — сказав депутат Львівської міської ради Тарас Чолій.

Експерти, батьки, освітяни та юристи розробили цей алгоритм для чіткого механізму впливу батьків на розподіл цих коштів та визначення пріоритетів.

«Ми розуміємо, що в наш час не всі можуть оплатити ці внески, які практично заставляють оплачувати. Вчителі змушені збирати ці кошти. А батьки з різних шкіл звертаються з проханням допомогти створити благодійні фонди», — зазначив депутат Львівської міської ради Ігор Дякович.

Вже готове положення член комісії гуманітарної політики міськради Ігор Дякович подав на розгляд міському голові та до Секретаріату ради. Усі необхідні погодження є. Тож вже цього четверга міні-реформу розглянуть на сесії. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук