У львівських школах почнуть працювати юристи

Уже з 10 червня у 117 школах приступлять до роботи по одному юрисконсульту. За таке рішення проголосували у п’ятницю, 5 червня, на виконавчому комітеті.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна переконана: така посада необхідна через нове законодавство у сфері освіти, зміни ведення публічних закупівель та для постійного юридичного супроводу.

«Сьогодні на виконавчому комітеті було прийняте надзвичайно правильне рішення щодо введення додаткових штатних одиниць в заклади загальної середньої освіти. Мова йде про юристів, юрисконсультів. Оскільки законодавство змінилось в тендерних закупівлях, багато повноважень переходить до керівників навчальних закладів. На рівні міністерства таких штатних одиниць в навчальних закладах не передбачено. Ми прийняли таке рішення, адже це дає неймовірну допомогу керівникам навчальних закладів», – прокоментувала заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Юристи будуть працювати у всіх школах міста та будуть займатися питаннями тендерних закупівель і виконуватимуть обов’язки відповідальної особи за всі торги.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що керівників шкіл призначатимуть на посади за результатами конкурсів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук