У львівській 48-й колонії відкрили дільницю соціальної реабілітації

Головні новини за 25 липняЗореслава Кадикало, 25 липня 2014, 17:26 1992 0
дивіться також

Для в’язнів 48-ї колонії у Львові облаштували дільницю соціальної реабілітації. Це – перший такий заклад у Львові та четвертий в області. Там зможуть перебувати ув’язнені, які вже відбули частину терміну і не порушували порядку. У дільниці соціальної реабілітації вони навчатимуться знову бути вільними, розповів начальник управління Державної пенітенціарної служби Львівщини Михайло Дзюдзь.

За його словами, там ув’язнені зможуть, зокрема, більше контактувати із зовнішнім світом, користуватися мобільним зв'язком та навіть влаштуватися на роботу. До того ж держава таких в’язнів не утримуватиме, адже вони самі зароблятимуть на себе.

«Це дає можливості їм вільно користуватися цивільним одягом, вільно пересуватися територією без обмежень. Це дає їм можливість працювати, заробляти кошти. Також вони можуть користуватися мобільним телефоном, ноутбуком, інтернетом. Окрім того, матимуть короткотривалі побачення і до 10 діб відвідування рідних та близьких», – додав Дзюдзь.

Аби потрапити у дільницю соціальної реабілітації, в'язень повинен відбути частину терміну і не порушувати порядку. Ув'язнені раді такій можливості, кажуть, у дільниці навчаться знову почуватися вільними людьми.

«Залишилось мені ще 4 місяці і якраз я почув, що буде відкриватися дільниця соціальної реабілітації. Піду туди, бо маю бажання адаптуватися до волі. Розумію, що 4 роки – трошки великий термін і буде важко вийти на волю без адаптації», – розповів ув'язнений Олександр.

Додамо, що дільниця розрахована лише на 10 в'язнів із 800, які відбувають покарання у цій колонії. Однак, кажуть, за потреби кількість ліжок можна збільшити.

Зрештою, у Львові лише ця тюрма має таке приміщення, а в області хоч і є ще три аналогічні дільниці, проте за рівнем надання послуг дільниця у 48-й колонії – найкраща, запевнив заступник голови ЛОДА Володимир Харчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук