У львівській дитячій клінічній лікарні закупили обладнання на ₴2 млн

Головні новини Львова 10.11Ірина Панчишин, 10 листопада 2015, 16:24 599 0
дивіться також

Для відділення реанімації новонароджених та урологічного відділення цього року у львівську міську дитячу клінічну лікарню закупили медичне устаткування на суму 2 млн 22 тис грн.

Зокрема йдеться про найтонший резектоскоп, цистоскоп, нефроскоп, апарат для контактного дроблення каменів ультразвуком.

«З їхньою допомогою можна проводити операцію новонароджених дітей, які раніше ми не могли робити. Можемо робити операції на нирках на сечоводах, сечовому міхурі без розтинів. Тобто діти не будуть потребувати розтинів, таких яких ми робили традиційно раніше на півживота, тепер це робиться з проколів», – розповідає завідувач урологічного відділення дитячої клінічної лікарні Тарас Вівчарівський.

В період з 2011 року у цій лікарні провели капітальних та поточних ремонтів на загальну суму понад 2,5 млн грн. Також придбали обладнання на майже 9 млн грн. Із них 5 млн – бюджетні кошти, 4 млн – грантові кошти та благодійні внески.

«Якщо місто зробило ремонт і створило відділення дитячої нейрохірургії за кошти міського бюджету, то наші колеги інститут нейрохірургії міста Торонто подарували нам відповідне обладнання, зокрема нейроендоскоп вартістю 100 тис доларів. Так сама і інші проекти реалізувались», – каже начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

За останні роки у комунальній міській дитячій клінічній лікарні створено відділення дитячої нейрохірургії, відділення дитячої реабілітації, кабінет телемедицини, встановлено систему електронної версії хвороби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук