У львівській дитячій лікарні сьогодні оперував професор з Канади

Головні новини за 25.06Ірина Ващишин, 25 червня 2015, 11:37 879 0

У міській комунальній дитячій лікарні Львова сьогодні, 25 червня, уже із 7-ї години ранку оперував професор з Канади Джеймс Т.Рутка. Йдеться про оперативні втручання дітям з нейрохірургічними патологіями.

Операцію, яка відбулася зранку, проводили за допомогою нейроендоскопічного обладнання. Разом з канадським професором в операційній працювали і нейрохірурги дитячої лікарні.

Джеймс Т.Рутка – доктор медичних наук, професор, завідувач відділення хірургії університету м. Торонто, голова Центру з досліджень пухлин головного мозку SickKids Hospital, член Асоціації нейрохірургів Північної Америки.

Водночас з ним у лікарні впродовж двох днів перебуватиме також професор, ректор Ужгородського національного університету, президент Української асоціації нейрохірургів Володимир Смоланка.

Окрім операцій, гості планують також проконсультувати хворих з нейрохірургічною та неврологічною патологіями.

Що ж до співпраці між SickKids Hospital (Торонто, Канада) та Міською дитячою клінічною лікарнею, вона триває вже упродовж 3 років. За цей час відбулись спільні науково-практичні конференції та майстер-класи.

А торік у вересні професор Джеймс Т. Рутка, спільно із Благодійним фондом «Дітям Чорнобиля України» в м. Торонто, подарував львівській лікарні новий нейрохірургічний інструментарій – нейроендоскоп фірми «Карл Шторц».

Окрім цього, лікарі-нейрохірурги Міської дитячої клінічної лікарні проходили стажування в SickKids Hospital.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук