У львівській фан-зоні – концерти щодня. Програма

Володимир Балита, 31 травня 201225600

З 7 червня по 1 липня у Львові на проспекті Свободи працюватиме офіційна фан-зона УЄФА.

У фан-зоні можна буде не тільки переглянути футбольні матчі, але впродовж усього єврочемпіонату кожного дня відбуватимуться концерти за участі зірок української естради. 5 днів, у які не буде матчів, у фан-зоні проходитиме «ФанАРТія». Вхід на фан-зону буде безкоштовним, окрім 29-30 червня у дні електронної музики.

Програма офіційної фан-зони Львова
7 червня – 1 липня 2012 року

7 червня – Відкриття офіційної Фан-зони Львова

18:00-18:55 - Урочисте відкриття офіційної фан-зони для перегляду матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

18:55-19:00 - Піротехнічне шоу

19:00-20:00 - французький гурт «L’avion Rose»

20:00-21:00 - німецький хіп-хоп гурт Chefket, «ФлайzZza»

21:00-22:00 - Олександр Божик у супроводі Божик бенду та симфонічного оркестру «Беліссімо»

8 червня

14:25-14:45 - DJ Zaiceff

15:25-15:45 - Тарасова ніч

16:25-16:45 - Тарасова ніч

17:40-18:40 - Мандри

19:00-20:45 - матч Польща-Греція

21:45-23:30 - матч Росія-Чехія

9 червня

14:25-14:45 - DJ Nimoff

15:25-15:45 - Ойкумена

16:25-16:45 - Ойкумена

17:40-18:40 - Mad Heads XL

19:00-20:45 - матч Нідерланди-Данія

21:45-23:30 - матч Німеччина-Португалія

   

10 червня

14:25-14:45 - DJ Nimoff

15:25-15:45 - Дикі серцем

16:25-16:45 - Дикі серцем

17:40-18:40 - Антитіла

19:00-20:45 - матч Іспанія-Італія

21:45-23:30 - матч Ірландія-Хорватія

11 червня

14:25-14:45 – DJNimoff

15:25-15:45 - Cherry Band

16:25-16:45 - Cherry Band

17:40-18:40 - ТНМК

19:00-20:45 - матч Франція-Англія

21:45-23:30 - матч Україна-Швеція

   

12 червня

14:25-14:45 - DJ Elvis

15:25-15:45 – Хмародери

16:25-16:45 - Хмародери

17:40-18:40 - AtmAsfera

19:00-20:45 - матч Греція-Чехія

21:45-23:30 - матч Польща-Росія

13 червня

14:25-14:45 - DJ Buratino

15:25-15:45 - Йорий Кльоц

16:25-16:45 - Йорий Кльоц

17:40-18:40 - Гайдамаки

19:00-20:45 - матч Данія-Португалія

21:45-23:30 - матч Нідерланди-Німеччина

   

14 червня

14:25-14:45 – DJ Elvis

15:25-15:45 - Абу-Касимові Капці

16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці

17:40-18:40 - Green Silence

19:00-20:45 - матч Італія-Хорватія

21:45-23:30 - матч Іспанія-Ірландія

15 червня

14:25-14:45 – DJ Buratino

15:25-15:45 - ГАВРИК

16:25-16:45 - ГАВРИК

17:40-18:40 - Друга Ріка

19:00-20:45 - матч Україна-Франція

21:45-23:30 - матч Швеція-Англія

   

16 червня

14:25-14:45 – DJ Gagarin

15:25-15:45 – DJ Gagarin

16:25-16:45 – Шосте чуття

17:25-17:45 – Шосте чуття

18:25-18:45 – DJ Gagarin

19:25-19:45 – DJ Gagarin

20:05-21:25 – APRIL

21:45-23:30 - Греція-Росія, Чехія-Польща

17 червня

14:25-14:45 – DJBuratino

15:25-15:45 –DJBuratino

16:25-16:45 - «К402»

17:25-17:45 - «К402»

18:25-18:45 - DJ Buratino

19:25-19:45 - DJ Buratino

20:05-21:25 - Бумбокс

21:45-23:30 - Португалія-Нідерланди, Данія-Німеччина

   

18 червня

14:25-14:45 - DJ Gagarin

15:25-15:45 - DJ Gagarin

16:25-16:45 - Poupee F

17:25-17:45 - Poupee F

18:25-18:45 - DJ Gagarin

19:25-19:45 - DJ Gagarin

20:05-21:25 - Singleton

21:45-23:30 - Хорватія-Іспанія, Італія-Ірланді

19 червня

17:40-18:40 - "Тартак" та Наш Формат

19:00-20:45 - матч Швеція-Франція

21:45-23:30 - матч Україна-Англія

 

 

 

 

 

   

 20 червня

18:00-00:00 - Проект ФанАртія

Виступи гуртів та виконавців:

Сергій Жадан та «Собаки в космосі»,

«Quarpa», Михайло Барбара,

«ZSUFF» & «Zavadskyj»

 «DrumТиАтр»  

 

 

21 червня

14:25-14:45 - DJ Gagarin

15:25-15:45 - DJ Gagarin

16:25-16:45 - Kofei.IN

17:25-17:45 - Kofei.IN

18:25-18:45 - DJ Gagarin

19:25-19:45 - DJ Gagarin

20:05-21:25 - Patricia

21:45-23:30 - чвертьфінал

   

22 червня

14:25-14:45 - DJ Gagarin

15:25-15:45 - DJ Gagarin

16:25-16:45 - Абу-Касимові Капці

17:25-17:45 - Абу-Касимові Капці

18:25-18:45 - DJ Gagarin

19:25-19:45 - DJ Gagarin

20:05-21:25 - Оратанія

21:45-23:30 - чвертьфінал

23 червня

14:25-14:45 - DJ Gagarin

15:25-15:45 - DJ Gagarin

16:25-16:45 - Шосте чуття

17:25-17:45 - Шосте чуття

18:25-18:45 - DJ Gagarin

19:25-19:45 - DJ Gagarin

20:05-21:25 - Чорнобривці

21:45-23:30 - чвертьфінал

   

24 червня

14:25-14:45 - DJ Gagarin

15:25-15:45 - DJ Gagarin

16:25-16:45 - Ті, що падають вгору

17:25-17:45 - Ті, що падають вгору

18:25-18:45 - DJ Gagarin

19:25-19:45 - DJ Gagarin

20:05-21:25 - Kofei.IN

21:45-23:30 - чвертьфінал

25 червня

18:00-00:00 - Проект ФанАртія

Виступи гуртів:

«Гич Оркестр»,  «Бурдон», «Гуцул Каліпсо», «AtmAsfera»

 

 

 

 

 

   

26 червня

18:00-00:00 - Проект ФанАртія

Виступи гуртів:  

«Grand Big Band. UA»,

«Open Blues Band»,

«ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова»,

«Jarek Smietana Band»

 

27 червня

14:25-14:45 - DJ SS-17

15:25-15:45 - DJ SS-17

16:25-16:45 - Оратанія

17:25-17:45 - Оратанія

18:25-18:45 - DJ SS-17

19:25-19:45 - DJ SS-17

20:05-21:25 - Джек О'Лентерн

21:45-23:30 - півфінал

   

28 червня

14:25-14:45 - DJ SS-17

15:25-15:45 - DJ SS-17

16:25-16:45 - Дзвони Сонця

17:25-17:45 - Дзвони Сонця

18:25-18:45 - DJ SS-17

19:25-19:45 - DJ SS-17

20:05-21:25 - Rock-H

21:45-23:30 - півфінал

29-30 червня

18:00-00:00 - ПроектФанАртія

GOLDIE, KRYPTIC MINDS, ATOMIC HOOLIGAN.

Першопрохідціукраїнськоїелектронноїмузики

DJs DERRICK, TONIKA, MAX NRG, GARRY SHUMOFF, BOB ROVSKI, MAX NRG, MC NED

тапольськіROS ft. LADY KATEE

 

 

1 липня

16:25-16:45 - Ярина Романів, Оксана Мочерад, Людмила Ясінська, Marisen

17:25-17:45 - Nameless

17:40-18:40 - Nameless

19:25-19:45 - НагородженняпереможцівЄВРОФАНу

20:05-21:25 - Green Silence

21:45-23:30 - фінал

01:30 - Піротехнічне шоу

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук