У Львівській фан-зоні працюватимуть 120 правоохоронців

Марта Кривецька, 30 травня 20127490
У Львівській фан-зоні працюватимуть 120 правоохоронців
фото ZAXID.NET
Монтування фан-зони у Львові

3-4 червня у львівській фан-зоні до Євро-2012 встановлять камери спостереження. «Вісім камер відеоспостереження встановлять в місцях найбільшого скупчення людей у фан-зоні», – розповів 30 червня начальник управління міжвідомчої координації департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Віктор Горобцов.

«Вони будуть встановлені у місяцях входу в фан-зону, у зоні перегляду, зоні відпочинку, місцях харчування. Також кожного дня за 1-1,5 годи до почату роботи фан-зони будуть здійснюватися обшук території зі службовими собаками», – сказав Віктор Горобцов. Встановлено чіткі обмеження щодо поведінки у фан-зоні.

Також, з його слів, відпрацьовано попередній графік роботи представників Державної служби охорони, яка забезпечуватиме охорону фан-зони.

«Ми врахували можливі ризики, коли фан-зона буде заповнена, тут працюватиме 100-120 осіб. Також будуть залучені працівники міліції, які охоронятимуть порядок за межами периметру фан-зони…. Стаціонарний медичний пункт налічуватиме чотири медпрацівники. Також буде по чотири медпрацівники у мобільних медичних пунктах, залучатимуться медичні патрулі. Загалом – 20-25 осіб», – сказав чиновник.

Зазначимо, у Львові до 6 червня триває встановлення офіційної фан-зони приймаючого міста Львів. Територія фан-зони займе 30 тис. кв. м та зможе вмістити понад 27 тис. людей.Рух транспорту на пр. Свободи, де знаходиться фан-зона, перекрито.

«Монтаж фан-зони розпочався 28 травня та триватиме до 6 червня. На території фан-зони буде встановлено сцену, на якій відбуватиметься розважальна програма, та два екрани. По периметру фан-зона буде обгороджена. Зважаючи на досвід попередніх організаторів таких чемпіонатів, огорожу встановлюють, перш за все, з міркувань безпеки. Тобто для того, щоб контролювати кількість відвідувачів. Огорожа вся мобільна, тобто, складається з окремих секцій, які при потребі спецперсонал зможе роз’єднати», –розповів директор ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012» Микола Падалка.

Висота огорожі – 2 м, загальна довжина, включно з вихідними воротами та евакуаційними виходами –875 м.

Схема фан-зони. Фан-зона матиме три входи, додатково будуть облаштовані окремі входи та сектори для людей з особливими потребами. Неподалік знаходитиметься спеціально обладнана вбиральня. У разі прибуття організованої групи людей з особливими потребами передбачено окремий заїзд та місце висадки для них. Для кращого орієнтування по всій території фан-зони будуть встановлені вказівники та карти з позначенням інфраструктури.

На території фан-зони буде встановлено 32 торгівельних намети, зокрема, офіційний магазин з продажу ліцензованих спортивних товарів, сувенірної продукції, продуктові магазини. Також фан-зона Львова буде обладнана 16 вбиральнями контейнерного типу. Вони повністю підключаються до каналізації й водопостачання, та виконують функцію звичайного робочого туалету. Один контейнер включатиме 4 кабінки.Такі вбиральні зможуть приймати 100 відвідувачів водночас.

Всередині фан-зони буде встановлено 90 контейнерів для твердих побутових відходів, 40 контейнерів для пластику, 4 – для паперу.

Довідка

Офіційна фан-зона Львова – це спільний проект Приймаючого міста Львів та УЄФА. Екрани, розмірами 79,2 м2 та 23,04 м2, а також сцену, зовнішніми розмірами 29 м ширини, 13,5 м глибини та 16м висоти, а також рекламні матеріали для оформлення екранів та огорожі для львівської фан-зони надає УЄФА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук