У Львівській галереї мистецтв відкрилась виставка Василя Бажая «П’яно-Форте IV»

КультураК.С,, 10 жовтня3820
У Львівській галереї мистецтв відкрилась виставка Василя Бажая «П’яно-Форте IV»

У Львівській галереї мистецтв відкрилась виставка знаного львівського художника Василя Бажая «П’яно-Форте IV».

«Василь Бажай – постать легендарна і певною мірою культова в українському мистецтві кінця ХХ поч. – ХХІ ст. Його виставки давно стали актуальними і популярними культурними подіями у житті Львова та всієї країни. Адже кожного разу, незважаючи на авторську пізнаваність, вони несуть нові пластичні рішення та закладені в них семантичні змісти. У сучасному мистецтві Василь Бажай є одним з найвиразніших майстрів нефігуративної живописної пластики», - наголошують організатори події.

Справді, кожна виставка Бажая стає подією у мистецькому житті Львова. Нова експозиція не стала у цьому винятком.

«П’яно-Форте» – проект, над яким автор працює уже понад двадцять років. Цьогорічна виставка є четвертою. Перша відбулась у рамках фестивалю «Контрасти – 95». Тоді митець поєднав живопису з об'ємно-просторовими об'єктами та сучасною музикою. Ці елементи представляються Бажаєм і цього разу, приваблюючи новими рішеннями та новими колористичними та пластичними рішення.

Активні й колористично, і енергетично роботи змушують того, хто за ними спостерігає, ставати учасником цього проекту, вести власний діалог із творами, продукувати власні асоціації й таким чином продовжувати той асоціативний ланцюжок, який започатковує художник у кожній роботі.

Суттєву роль в експозиції відіграють не лише живописні твори, але й інсталяції, які разом із малярством творять просторову композицію, утворюючи, по суті, цілісний твір мистецтва.

Виставка триватиме до 3 листопада.

Фото Львівської галереї мистецтв

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук