У львівській мерії відмовляться від паперових документів

Засідання виконкому міськради у львівській ратуші

Для підвищення ефективності роботи членів виконавчого комітету львівської міської ради планують перевести на новий формат роботи - без паперових документів та піднімання руки під час голосувань. Для цього членам виконкому планують видати планшети.

До складу виконавчого комітету ЛМР входять всього семеро осіб, то ж забезпечення їх недорогими варіантами планшетів не буде непосильним тягарем для бюджету міста. Однак, як стверджують у міськраді, чиновники не мають наміру використовувати бюджетні кошти для реалізації проекту і планують втілити його вже в першій половині 2015 року.

Про це повідомляє Твоє Місто з посиланням на начальника ІТ-управління Львівської міської ради Тимофія Александронця.

«Зараз усі члени виконкому сидять з великими стосами паперу, у яких легко заплутатись, і за всі питання голосують руками. Ми хочемо в роботі виконкому повністю уникнути паперу, витрат на нього і перейти на планшети», - пояснив чиновник.

З його слів, на планшетах члени виконкому зможуть передивлятися документи, додавати коментарі, обговорювати проекти рішень перед засіданням. І саме голосування членів виконкому відбуватиметься на планшетах. Відповідно,  буде можливість виводити на великий екран інформацію про результати голосування.

Також Александронець повідомив, що нововедення допоможуть проводити аудіозапис засідань виконавчого комітету.

«Часом багато додаткових питань доводиться погоджувати в останній момент перед засіданням, носитися з цими паперами і завіряти їх… Натомість за допомогою спеціального програмного забезпечення адміністратор значно швидше зможе регулювати цей процес. Це має значно покращити ефективність роботи виконкому», – зазачив Тимофій Александронець.

Одразу після засідання буде змога роздрукувати і всім підписати автоматично сформований протокол засідання виконкому, а також зручно архівувати всю інформацію.

Наразі таких прикладів роботи виконкому в Україні немає, переконує Александронець. Однак, з його слів, фінансування на втілення проекту наразі немає, хоча планують реалізувати його в першій половині 2015 року.

«Фінансування на цей проект наразі немає, але воно точно має бути не з бюджету, а спонсорське», – зауважив Александронець.

 

 

 


 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук