У Львівській облраді визначились із зарплатою Колодія на наступний рік

СуспільствоІрина Знась, 20 січня 20158392

Депутати Львівської обласної ради під час засідання 20 січня затвердили рішення про встановлення зарплати голові обласної ради Петру Колодію. Постанову підтримали 82 депутати.

У 2015 році зарплата Петра Колодія складатиметься із таких складових:

- посадовий оклад згідно зі штатним розписом;

- доплата за ранг посадової особи місцевого самоврядування;

- надбавка за особливий характер роботи та інтенсивність праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг;

- надбавка за вислугу років у розмірі 20% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

Також щорічно Петро Колодій отримуватиме матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та  допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Як порахували журналісти видання «Наші гроші. Львів», у 2015 році голова Львівської обласної ради буде заробляти так само, як і в попередньому році – його місячна зарплата становитиме 13,3 тис. грн. За рік Петрові Колодію нарахують 159,04 тис. грн.

Зазначимо, що згідно з постановою № 512 Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 року, посадовий оклад голови Львівської обласної ради становить 17 мінімальних зарплат. Враховуючи вказівки постанови № 1243 від 21 грудня 2005 року, для чиновників, посадові оклади яких формуються кількістю мінімальних зарплат, ця мінімальна зарплата становить 332 гривні. Тому посадовий оклад голови Львівської обласної ради становить 5 644 грн. Надбавка за перший ранг держслужбовця становить 160 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук