У Львівській політехніці відкрили першу лабораторію для проектування роботів

У Львівській політехніці відкрили першу лабораторію для проектування роботів
фото ZAXID.NET
Лідер львівського підрозділу GlobalLogic Денис Балацко (ліворуч) та ректор Львівської політехніки Юрій Бобало (праворуч) символічно перерізали стрічку на відкритті лабораторії

У четвер, 18 квітня, всесвітньо відома компанія GlobalLogic відкрила у Національному університеті «Львівська політехніка» першу в Україні embedded-лабораторію. У навчальній лабораторії, яку розмістили у студентській бібліотеці університету, на вул. Митрополита Шептицького, 3, студенти вчитимуться проектувати реальних роботів та розумну техніку.

Для навчальних курсів компанія GlobalLogic подарувала університету першу в Україні систему Embedded Starter Kit, яка допомагатиме спеціалістам розробляти, наприклад, автоматичну поливалку для квітів чи роботизовану руку, яка зможе вирішувати завдання.

«Сьогодні компанії гостро відчувають різницю між рівнем освіти та розвитком IT-індустрії, тому ми зацікавлені у таких навчальних системах, щоб допомогти студентам в майбутньому при працевлаштуванні. У лабораторії ми передбачили усі необхідні компоненти для навчальних експериментів. Не так давно я також був студентом політехніки у Львові, тому радію, що тепер наша компанія інвестує кошти у навчальні лабораторії в університетах», — повідомив на відкритті віце-президент із інжинірингу, лідер львівського підрозділу GlobalLogic Денис Балацко.

Ректор Львівської політехніки Юрій Бобало наголосив, що для студентів університету є дуже важливими практичні навички, які вони зможуть здобути під час навчання у новій лабораторії.

«Ми завжди намагаємось забезпечити студентів необхідними умовами і технікою, щоб їхні знання були актуальними. Однак реалізувати великі проекти своїм коштом буває складно, тому дуже добре, що з нами співпрацюють відомі IT-фірми. Це допомагає майбутнім інженерам бути затребуваними на ринку. Дякуємо компанії за можливості!» — зазначив Юрій Бобало.

Усі фото ZAXID.NET

Компанія GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Компанія працює на ринку вже 15 років.

В Україні GlobalLogic входить до п’ятірки найбільших IT-компаній. Українська команда об’єднує 4000 інженерів у Києві, Харкові, Миколаєві та Львові. У львівському офісі GlobalLogic працюють над проектами понад 1000 спеціалістів.

Інженери компанії створюють інноваційні цифрові рішення у сферах комунікацій, автомобільної промисловості, медицини, медіа та розваг. GlobalLogic напрацювала вже понад 100 продуктів, кінцевими користувачами яких є близько 20 млн людей в усьому світі. Серед розробок компанії –портативний трекер плавання, інструменти для автоматизації бібліотек, ультразвукове розпізнавання відбитків пальців, цифрові ручки та ін.

Українськими інженерами GlobalLogic створений мобільний додаток для швидкої перевірки родимки та ідентифікації захворювання діабетичної ретинопатії ока. Також спеціалісти компанії вже розробили рішення, яке допомагає діагностувати інсульт на початковій стадії і технологію, яка дає змогу із машини швидкої допомоги оперативно передавати дані про пацієнта у приймальню лікарні.

Клієнтами компанії є такі лідери світового ринку, як Microsoft, HP, Panasonic, Samsung, Volvо та ін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук