У львівській Ратуші збирають одяг для вихованців інтернату

Головні Новини за 05 листопадаІрина Ващишин, 5 листопада 2014, 18:57 581 0

Зимові речі для дітей з інтернату №2 збирають спільно Львівське міське управління у справах сім'ї, молоді та спорту і ГО «Ідеї молоді». 

Такий збір оголосили для найменших школярів, бо саме їм зараз бракує теплих курток, штанів і зимового взуття. Допомогти просять усіх охочих. 

«Одяг неодмінно має бути в хорошому стані. Тобто він має бути чистий і неушкоджений. Акцент на дітях віком 6-12 років», – пояснює керівник ГО «Ідеї молоді» Соломія Басараб. 

Інтернату чимало допомагають і громадські організації - як українські, так і закордонні, і пересічні люди. 

«Тому одягу зазвичай не бракує, діти роздягнуті не ходять, у них все є і усі задоволені», - розповідає директор закладу Андрій Закалюк. Але потреба у зимових речах саме для маленьких школярів виникає щороку, каже директор, адже діти швидко ростуть. 

«А взуття - це взагалі є проблема, напевно, найбільша у нашому закладі, тому що тепле і хороше, і якісне взуття дитині однозначно потрібне», - наголосив Закалюк.

Частину зібраних для інтернату речей активісти із Ратуші минулого тижня вже завезли дітям і роздали їм.
Із отриманим одягом діти завжди поводяться акуратно, запевняє вихователь Світлана Клюс. 

«Вони навчені берегти свої речі і добре до них ставляться. Маленьких ми навчаємо складати одяг і тримати у чистоті», - розповіла вихователь. 

Усі, хто хотіли б допомогти вихованцям інтернату, можуть приносити речі до п'ятниці в Ратушу, в міське управління у справах сім'ї та молоді, або безпосередньо у школу-інтернат на вулицю Просвіти. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук