У львівській «Самопомочі» заявили про витік персональних даних своїх волонтерів

СуспільствоАК, 6 липня 20163630

Львівський осередок партії «Самопоміч» повідомив про витік персональної інформації, зокрема, телефонних номерів волонтерів, які у 2015 році представляли «Самопоміч» в якості членів дільничних виборчих комісій на виборах 2015 року.

Невідомі особи телефонують львівським волонтерам від «Самопомочі» і запрошують до участі у роботі виборчих комісій на проміжних виборах народних депутатів, які мають відбутися 17 липня.

У «Самопомочі» припускають, що витік інформації відбувся на рівні ЦВК чи ТВК. Про це заявив керівник львівського міського осеред «Самопомочі» Андрій Шевців.

«Такі дзвінки від невідомих осіб, які називають себе представниками різних політичних партій, вже отримали кілька десятків членів ДВК у Львові. Жодних даних іншим політичним силам ми не передавали, – заявив Андрій Шевців. – Припускаємо, що витік інформації відбувся на рівні ЦВК або ТВК, щоб дискредитувати нашу організацію. Цією проблемою вже займаються наші юристи».  

У «Самопомочі» рекомендують у разі отримання такого повідомлення відмовитись від участі в роботі ДВК та попередити про кримінальну відповідальність за підробку документів.

Нагадаємо, що 17 липня у семи мажоритарних округах України пройдуть проміжні вибори народних депутатів. Жоден з цих округів не розташований на Львівщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук