У львівській школі № 93 розпочали безстроковий протест проти екс-директора

Головні Новини за 05 грудняОксана Лабойко, 5 грудня 2014, 18:37 3425 2

Екс-очільника засудили за зловживання службовим становищем, та чиновник попав під амністію і з'явився у школу, щоб поновитися на посаді. Проти цього і вчителі, і батьки, і навіть учні. Поки дорослі вирішують, як давати відсіч законним шляхом, діти малюють плакати і готуються протестувати. "Будемо малювати плакати, будемо бити в шини і металеві якісь баночки, але ми докажемо своє і докажемо, що гідні мати того директора, якого хочемо", - говорить президент учнівського самоврядування Олена Борова.

Наразі приймають рішення висловити недовіру екс-господарю школи. Напередодні таке ухвалили і збори батьків, обурені кримінальним минулим екс-директора. "Ми не хочемо взагалі людини з кримінальним минулим. Закрили на нього справу, не закрили, як там то всьо було нас не дуже хвилює. Тому, що якщо справа була відкрита кримінальна, то щось все таки було", - каже представник батьківського комітету Ольга Тесляк. 

2 роки тому очільнику школи Василю Моравському висунули звинувачення за 3 статтями. Він, начебто, вів подвійну бухгалтерію, приймав на роботу мертві душі і платив їм зарплату. Суд визнав лише службову недбалість, але чиновник потрапив під амністію і сьогодні заявився до школи, щоб повернутись."Десь близько 10-ї години Василь Євстахович зі своїми 2-ма адвокатами зайняв моє робоче місце і сказав, що він вийшов на роботу, коли я його запитала, яким чином, він показав мені вирок суду. Я сказала, що з вироком суду ознайомлена", - повідомила в.о. директора СШ № 93 Олеся Мандзюк. Жінка говорить, що підкориться лише рішенню свого керівника - начальника управління освіти. Галина Слічна вже мала розмову із колишнім директором і приїхала до школи розповісти деталі: "Я сказала, що є рішення ради навчального закладу про те, щоб розірвати трудовий договір з директором Моравським і клопотання батьківських комітетів школи. Я розумію, що школа розпочинає акцію протесту і я насправді солідарна".

Юридично Моравський був лише відсторонений від роботи, тепер його будуть звільняти - на підставі рішень трудового колективу, учнівських та батьківських зборів. А ще вирішили не впускати у приміщення школи. Учні навіть згідні на чергування, хоч з понеділка у них канікули.

 

 

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Руслан Улич 7 грудня 2014, 18:37

  Пан В.Моравський досить добре обізнаний з тонкощами судової системи і 2007 року -він судився за несплату комунальних послуг в Шевченківському суді і на мою думку він людина яка піде до кінця!А залучати адвокатів щоб його супроводжували до -це продумана піар акція!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • google345427 5 грудня 2014, 20:14

  Не знаю, чи насправді був винен п. Моравський, але те, що "Олеся Іванівна" використовує у боротьбі за директорське (корито) крісло дітей - ганебно і мало б привернути увагу прокуратури. Невже діти 11-15 років самі, без підбурювання і примусу вчителів із групи підтримки так зненавиділи п. Моравського і так полюбили "Олесю Іванівну"? Вони їх взагалі бачили? Не говорю - мали якісь спільні справи? Якщо проти цієї "Олесі Іванівни" не буде провадження зі сторони "незацікавленого" управління освіти і прокуратури, то останні події в країні нічому не навчили ці шановані державні органи, які, боюсь, залишились ментально у часах Кучми-Януковича.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук